Oljemålning England 1800-tal

517698

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Interiör med ung kvinna, olja på duk lagd på pannå, ca 19x14 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Monter 28

Oljemålning England 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3796188
450
3791344
3784711
3784166

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.