Philippe de Rougemont oljemålning

517680

PHILIPPE DE ROUGEMONT, olja på duk, signerat och daterat 1941, porträtt av en dam, 81x72,5 cm

Duk är lite lös, smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Budhistorik (10 bud)
3796318
3796324
3796318
3796311
3796297
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.