Ragnar Sandberg teckning

517677

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): I hönshuset, signerad och daterad R.S. Halland -41, färgkrita på papper, 27x35 cm

Nålstick i hörnen

Konst, Teckningar

Ragnar Sandberg teckning

Budhistorik (5 bud)
3800639
3797689
2 800
3794574
550
3792148
3787978

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.