Oidentifierad konstnär 1700-tal

517676

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1700-tal), Porträtt av dam, olja på duk ca 77,5 x 60 cm

Krackelyr och retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 43

Budhistorik (17 bud)
3796164
5 400
3796160
5 200
3796160
5 000
3796157
4 800
3796157
4 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.