Oidentifierad konstnär 1800-tal

517673

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med instrument och frukter, olja på duk ca 44,5 x 51,5 cm.

Krackelyr och retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
3795962
1 300
3794849
3794849
3792524
500
3788184

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.