Giorgetti fåtölj

517660

GIORGETTI, fåtölj, Italien, 1980-tal, vitlackerad stomme, sits och rygg i skinn, märkt undertill, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av lackering, märken

Möbler, Stolar, Design

Rum 10

Giorgetti fåtölj

Budhistorik (2 bud)

3786118
3782065

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.