Madeleine Pyk färglitografi

517659

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition med segelbåt, signerad M Pyk, numrerad 105/290, färglitografi, bladmått ca 61x48 cm

Fack 18

Madeleine Pyk  färglitografi
Budhistorik (25 bud)
3791286
1 700
3794512
1 700
3791286
1 600
3791445
3791286
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.