Skrivbord med stol

517654

SKRIVBORD MED STOL, kinesiserande stil, svartlackerat trä, åtta lådor med mässingshandtag, stol i rotting med bemålad dekor, ca 143x73, höjd 82, stolens sitthöjd ca 40 cm, 1900-tal

Smärre slitage, stol med skador i rotting, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord med stol

Budhistorik (21 bud)
3796323
3 200
3796179
3796320
3796179
2 800
3795680
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.