Rob E Olson färglitografi

517653

ROB E OLSON (född 1946): "LA' Estate", signerad och daterad Rob E Olson -90, 73/300, färglitografi, ur mappen "Årstiderna", ca 55x40 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Rob E Olson färglitografi

Budhistorik

2018-02-03 kl 12:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.