Dan Wiberg oljemålning

517652

DAN WIBERG (samtida): Kustmotiv, signerad Dan Wiberg, olja på duk, 70x70 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3796195
3793428
3792773
950
3792769
900
3792766
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.