Oidentifierad konstnär färglitografi

517651

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Geometrisk komposition, osignerad, 203/300, bär dedikation "pour Theo van Doesburg Kelly van Doesburg", färglitografi, ca 34x32 cm

Ej examinerad ur ram

Budhistorik (32 bud)
3795238
5 800
3795240
5 800
3795238
5 600
3795235
5 400
3795235
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.