Mynt

517630

MYNT, silver, 2 Mark, Carl XI, 1694, diameter ca 29 mm, vikt 9,8 g

Med repor och slitage

Silver, Diverse

Mynt

Budhistorik (18 bud)
3799666
1 900
3799599
1 800
3799665
1 800
3799599
1 700
3798472
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.