Ljusstakar i par sengustaviansk stil

517598

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 21 cm

Nagg, en ljusstake saknar mutter

Diverse

Budhistorik (19 bud)
3793920
1 700
3793873
1 600
3793738
3793732
1 400
3793732
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.