Stockholms Auktionsverk X Layered bordslampa

517595

BORDSLAMPA, 1900-talets senare hälft, stomme i trä, lampskärm i papp, höjd 32 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Budhistorik (23 bud)
3814313
3814254
1 900
3814155
1 800
3814253
1 800
3814155
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.