Skål på fot Mölleborg Stockholm

517589

SKÅL på fot, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1840-tal, nyrokoko, höjd 19,5, diameter 27, vikt ca 570 g

Mindre bucklor

Silver

Monter 26

Budhistorik (10 bud)
3793770
2 600
3793778
2 400
3793770
3793775
3793770
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.