Bordsur

517584

BORDSUR, 1800-talets slut, Frankrike, bronserd metall, emaljerad urtavla, stånde flicka, på stensockel, höjd ca 30 cm, nyckel finns

Slitage

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (10 bud)
3791195
1 300
3793689
3791195
3793687
3791195
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.