Picasso Le Bouquet

517582

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, ca 57x39 cm

Fack 36

Picasso Le Bouquet
Budhistorik (23 bud)
3793516
5 400
3793310
5 200
3793515
5 000
3793310
4 200
3793513

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.