Stolar nyrokoko

517579

STOLAR, 6 st., nyrokoko, 1800-talets andra hälft, betsad bjrök, sitthöjd ca 48 cm

Avslag, slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
3794174
600
3794127
550
3793939
500
3793668
450
3792145

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.