Byrå gustaviansk stil

517578

BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertalet träslag, bronserade beslag, dekor av intarsia, profilerad stenskiva, höjd ca 82, 112x53 cm

Lådbottnar med gliphål, framstycke med tejprester, ett fanérbortfall, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3794216
3 600
3793141
3 400
3793140
3 200
3792863
3790340
1 900

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.