Victor Mira gouache

517573

VICTOR MIRA (född 1949): Fabeldjur, signerad och daterad Mira 1985, gouache, ca 58x43 cm

Rum 12

Victor Mira gouache

Budhistorik (4 bud)

3793117
900
3793106
850
3793077
3789046

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.