Oskar Bergman akvarell

517567

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskap med kyrka, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 15x10,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (16 bud)
3795413
3 400
3795406
3 200
3795252
3795250
2 800
3795249
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.