Oljemålning i Johan Laurents Jensens art

517564

DANSK SKOLA (1800-tal) i Johan Laurents Jensen maner, stilleben med rosor, olja på pannå, ca 36x47 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (26 bud)
3796183
8 400
3796013
8 200
3795999
8 000
3796012
8 000
3795999
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.