Martin Engström

517558

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Urgent",
signerad Martin Engström, olja på duk, 167x120 cm

Färgbortfall

Martin Engström

Budhistorik (6 bud)
3794161
3794123
1 600
3780820
3780748
3779413

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.