Miniatyrer

517548

MINIATYRER, 10 st., 1900-talets första hälft, påmålade tryck, största ramens yttermått ca 13,5x11,5 cm

Ramskador, dekordelar saknas

Konst, Äldre måleri, Diverse

Miniatyrer

Budhistorik (16 bud)
3794583
3795082
3794583
1 800
3791034
1 700
3791034

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.