Satsbord

517543

SATSBORD, 3 st. 1900-talets mitt, skuren dekor, en med glasskiva, höjd ca 54, 50x35 cm

En skiva med skada glas, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Satsbord

Budhistorik (5 bud)
3795989
500
3795986
450
3795748
3791010
3784949

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.