Oidentifierad konstnär, Akvarell, monogramsignerad

517542

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö med figurer, monogramsignerad GP, akvarell på papper, ca 40 x 30 cm

något gulnat blad

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Budhistorik (4 bud)

3793798
3793168
750
3791215
500
3782665

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.