Hamnmotiv oljemålning

517540

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 5060 cm

Krackeleringar

Tavelvagn 3

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3794054
850
3778880
3778880
750
3794053
700
3778880
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.