Lars Jonsson akvarell

517536

LARS JONSSON (född 1952): ''Grå vinterjägare'', signerad och daterad 13/2 -87, akvarell på papper, ca 42x56 cm
UTSTÄLLD
''Fåglar och ljus'' 2002-2003 Prins Eugens Waldemarsudde
''Fåglar och ljus'' 2003 Kulturcentrum Ronneby

Tavelvagn 1

Lars Jonsson akvarell

Budhistorik (19 bud)
3795460
29 000
3795458
28 000
3795456
27 000
3795438
26 000
3795454
26 000

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.