Cajsa Holmstrand oljemålning

517535

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 160x159 cm

fläckar, tryckmärken

Cajsa Holmstrand oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3792904
5 600
3792177
3787496
700
3787008
650
3784336
600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.