Stina Håfström oljemålning

517526

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Vårvinter, signerad och daterad S. Håfström -57, olja på duk fäst på pannå, 25x34 cm

Fack 17

Stina Håfström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3797250
600
3796385
550
3788553
500
3796383
450
3788553

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.