Stina Håfström oljemålning

517525

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Stilleben, signerad S. Håfström, olja på duk fäst på pannå, 25,5x34,5 cm

Fack 20

Stina Håfström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3797819
450
3797740
3797461
3792210

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.