Fritz Jakobsson Sovande

517522

FRITZ JAKOBSSON (Finland, född 1940): Sovande, signerad och daterad Fritz Jakobsson 1988, blandteknik , bladmått ca 19x20,5 cm

Fack 10

Fritz Jakobsson Sovande

Budhistorik (11 bud)
3801666
2 800
3807493
2 600
3801666
2 400
3799547
3799313

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.