Stellan Mörner, oljemålning

517519

STELLAN MÖRNER (1896-1979): I samband med Eugen Onegin, signerad Mörner, olja på duk, 33x46 cm

Kundcenter

Stellan Mörner, oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3800284
5 000
3800196
3 600
3799754
3 200
3799753
3799752
2 800

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.