Sigurdúr Gustaffson, gungstol

517514

SIGURDÚR GUSTAFSSON, "Rock 'N Roll", Källemo 1999, rostfritt stål, numrerad 17/99, sitthöd 42 cm höjd 69 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 2

Sigurdúr Gustaffson, gungstol

Budhistorik (52 bud)
3794188
21 000
3791661
20 000
3794185
20 000
3791661
19 500
3794182
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.