Mortel och plunta

517491

MORTEL, 1900-tal, PLUNTA, Skultuna, 1900 -talets senare del. Mortel h 13 cm, plunta h 17 cm

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Mortel och plunta

Budhistorik (1 bud)

3808295
2018-02-09 19:21:42

2018-02-13 kl 19:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.