GAB Skål samt vas brons

517485

SKÅL, VAS, patinerad brons, GAB, Stockholm 1920/30-tal, höjd ca 6,5-13, diameter ca 8,5-21 cm

Bruksslitage, repor

Metall

Drottninggatan 36, Malmö

GAB Skål samt vas brons

Budhistorik (8 bud)
3798989
750
3798403
700
3798403
550
3798988
500
3798403
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.