Spegellampetter gustaviansk stil

517481

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, ljusarmar i mässing, förgylld, höjd ca 43x28 cm

Slitage, anlupet glas

Speglar

Rum 20

Budhistorik (23 bud)
3795389
7 000
3795387
6 800
3795388
6 800
3795387
6 600
3795381
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.