Rechaud Sheffield

517480

KAROTT MED RECHAUD, sannolikt England, 1800-talets andra hälft, pläter, rikt dekorerad, höjd ca 21, längd 34 cm

Ytslitage

Diverse, Hem

Geijersgatan 14, Göteborg

Rechaud Sheffield

Budhistorik (8 bud)
3815830
3815642
3814471
3814471
450
3813787

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.