Asplund "Snö" byrå

517472

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i "Dark Sand", höjd ca 110, 90x43 cm

Topp med märke från skruvar, smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 4

Asplund

Budhistorik (25 bud)
3793269
7 000
3793343
6 800
3793269
6 600
3793342
6 400
3793269
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.