Kandelabrar 1800-tal

517468

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscariansk stil, för 5 ljus vardera, bronserad zink, porslin, slipade prismor, höjd ca 41 cm

Bruksspår

Belysning, Bordslampor

Monter 6

Kandelabrar 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
3793411
3 200
3793227
3793409
3793227
2 800
3791223
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.