Sybord

517466

SYBORD, empirestil, 1800-tal, mahognyfanér samt betsad alm, med lyrfot, höjd ca 73, ca 59x38 cm

lös skiva, repor, fanerbortfall, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sybord

Budhistorik (5 bud)
3795626
500
3795119
450
3795119
3792862
3782548

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.