Ulrica Hydman-Vallien konstglas Kosta Boda

517462

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, skål på fot, glas, Kosta Boda, signerad Ulrica W och nr 7050851, etikettmärkt, med målad dekor av en ett ansikte, höjd ca 22,5 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 4

Budhistorik (17 bud)
3793972
3793975
3793972
950
3793968
900
3793963
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.