Skrivbord

517461

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanerad med mahogny, beslag i mässing, skiva delvis läderklädd, höjd ca 78, 94x50 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivbord

Budhistorik (16 bud)
3796255
3796257
3796255
2 800
3796254
2 600
3796253
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.