Ljusstakar 1800-tal

517460

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sockel i sten patinerad och förgylld brons, dekor av putti, höjd ca 26,5 cm

En ljusstake med skadat fäste för kedja

Diverse

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3792670
4 600
3790572
4 400
3780253
4 200
3783215
4 200
3780253

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.