Georges Michel, hans krets, olja

517452

GEORGES MICHEL, hans krets (1800-tal):
Kvinna i landskap, olja på duk fäst på pannå, 37x53,5 cm

Olja på duk fäst på pannå, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3795698
4 800
3795696
4 200
3795695
3 200
3793474
3792050
1 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.