Miniatyrer bl a Bertil Vallien

517445

MINIATYRER, 20 st, 1900-talets andra hälft, mestadels Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd ca 5-11 cm

Enstaka nagg

Glas, Övrigt glas

Monter 26

Budhistorik (11 bud)
3793415
2 600
3793414
2 400
3793266
3792005
3792004
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.