Uno Vallman oljemålning

517439

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1972, olja på pannå, ca 31x49 cm

Fläckar, färgbortfall

Fack 31

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3793632
3793529
3782227

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.