Judith Johansson matta

517438

JUDITH JOHANSSON, "Dungen" ,rölakan, signerad JJ, ca 305x197 cm.

Slitage, fläckar i mattans kant.

Mattor/Textilier, Moderna mattor

Judith Johansson matta

Budhistorik (20 bud)
3795573
4 600
3795553
4 400
3795571
4 400
3795553
4 200
3795569

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.