Karmstolar rokokostil

517429

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, rokokostil, gulmålade, lösa klädda sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (10 bud)
3793485
2 400
3782357
3781530
3778948
1 600
3778947

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.