Helmut Mantel oljemålning

517420

HELMUT MANTEL (född 1925): Figurkomposition, monogramsignerad EH Mantel, olja på duk, ca 100x125 cm

Rum 9

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3793681
6 400
3791958
6 000
3791957
5 400
3791955
5 200
3791952
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.